Forum

domingabaumann
 
Notifications
Clear all
domingabaumann
domingabaumann
Group: Registered
Joined: 2023-02-19
New Member

About Me

Овен - цей рік вам буде дуже вдалим. Екстрасенси говорять про те, що цей день настане незабаром. М.Б.: "Ймовірність масштабного збройного протистояння Росії проти України завжди висока, доки існуватиме держава Росія і доки Україпередбачення на 2023 рік для України бажатиме жити як демократична і незалежна держава з перспективою членства в НАТО та ЄС. Геополітичні інтереси Росії й членство України в НАТО - не сумісні. РФ, доки існуватиме, буде боротися за те, щоби "поглинути" Україну і здійснювати контроль над нашою державою. А якщо Україна хоче бути незалежною та успішною, вона повинна завжди боротися проти цих намірів РФ. У такому ключі завжди є висока ймовірність масштабного вторгнення Росії. В будь-яку мить, будь-якого місяця, будь-якого року". М.Б.: "Про це говорити зараз рано. Безумовно, Україна має робити все можливе щоразу перед черговим самітом для того, щоб питання нашого членства в НАТО звучало особливим чином. Але, якщо ми говоримо про реальний прогноз, то ні питання членства України в НАТО, ні питання надання нам Плану дій щодо членства, швидше за все, не стоятиме. Однак із високою ймовірністю ми маємо припускати, що у підсумкових документах саміту Україні буде приділено увагу. І, як годиться, вкорте буде зазначено, що Україна має перспективи щодо членства у НАТО".

 

 

М.Б.: "Гадаю, що Зеленський бавиться з вогнем. Бо його тиск на національну опозицію зумовлений суто електоральними переконаннями. Він собі обрав опонентом Порошенка, низку інших політичних і бізнесових фігур і намагається у боротьбі з ними отримувати підтримку частини виборців. Та ця гра з використанням репресивних інструментів може погано закінчитись для влади і стати додатковим приводом для негативних процесів. Тобто, здійснюючи тиск на національну опозицію, Зеленський фактично посилює негативний вплив інших загрозливих обставин для країни. Якщо президент не зупиниться, то його протистояння з представниками прозахідної опозиції буде створювати додаткову нестабільність в Україні". Чим закінчиться тиск на Порошенка? Чи закінчиться ця війна? За цей час багато астрологів, тарологів та іншого роду експертів-езотериків давали свої прогнози щодо того, коли вона закінчиться. За його словами, вже у вісім років відчував у собі чудодійну силу і вмів зупиняти кров. Вітряні і творчі Водолії відчують силу Тигра і його заступництво, якщо буде далі з Україною 2023 створять свій образ на основі суконь блакитного або синього кольору. Команда Astromix розробила свій астрологічний процесор, який вирізняється точністю і постійно вдосконалюється. Тигра вважають символом змін, який водночас дає невизначеність. Зустрічати рік Тигра краще у спокійних відтінках, які не ятритимуть і не провокуватимуть Тигра. Ще 10-15 років тому вона більше нагадувала креслення - астрологи вручну вибудовували кілька геометричних фігур, які перетинали одна одну в певних місцях.

 

 

Але я хочу сказати як психотерапевт і говорю зараз це що чекає Україну найближчим часом 2023дня всім: у кожного з нас набагато більше сили та ресурсу, ніж здається. Зберігайте оптимізм і будьте незворушні, завжди пам’ятайте, що будь-яку проблему можпередбачення на 2023 рік для України вирішити за допомогою сили волі та духу. Багато хто зможе здобути підвищення на роботі, покращити фінансове становище і вирішити питання з житлом. Вирішуйте питання нерухомості, насолоджуйтесь успіхами у фінансовій сфері життя. Рак - прислухайтеся до себе та свого внутрішнього «я», і тоді ваше життя пройде як по маслу. Близнюки - для вас цей рік пройде під знаком самореалізації, www.thewarlockname.com саморозвитку, інвестицій у себе. Рік пройде без втрат, homepage якщо чоловіки звернуть увагу на своїх жінок (колег, доньок).У жінок можливі великі скандали на роботі, у стосунках. І після того, як фізично об’єднали нашу енергетичну систему із європейською, https://chamcandoit.com то одразу розпочали переговори про те, щоб ми могли експортувати електроенергію, заробляючи для держави великі обсяги коштів. У рік Тигра можна сміливо братися за великі проекти. Правильно підібравши одяг на Новий 2022 рік, можна залучити удачу та багатство. Якщо ж пророцтво буде не настільки райдужним, як чекалося, то завжди можна йому не вірити.

 

 

І.Г.: "Тиск як на Порошенка, так і на будь-яких інших опозиційних лідерів, котрі не годуються з рук Кремля, в перспективі може трохи підняти те, що регулярно падає в Зеленського та його команди, - рейтинги. Та лідери демократичних країн ефективно протидіють диктаторам на кшталт Лукашенка, а також уважно стежать навіть за немічними спробами "стати таким, як Бацька". Тож коли настає потрібний час, то вони вживають заходів "умиротворення", від яких страждають не тільки різні "наполеончики", але й пересічні громадяни. Тому в стратегічній перспективі політично вмотивовані кримінальні провадження шкодять національним інтересам України. Чим швидше Зеленський це зрозуміє, тим менше шкоди він спричинить і собі, і країні". І.Г.: "Впровадження імперативного мандата може змінити ситуацію в Чернівецькій міськраді. Завдання мера Романа Клічука як місцевого політика полягатиме в тому, щоб якомога довше зберегти чинну депутатську більшість. Завдання його опонентів - якомога швидше поховати цю більшість, створити нову, повернути собі реальні важелі впливу. Якщо для цього треба буде звільнити Марину Кирилюк чи навіть припинити повноваження Романа Клічука, то такі сценарії звісно розглядатимуться". До цього припинялися поставки у газопроводі, який є з Алжиру через Марокко до Іспанії.

Location

Occupation

що буде далі з Україною 2023
Social Networks
Member Activity
0
Forum Posts
0
Topics
0
Questions
0
Answers
0
Question Comments
0
Liked
0
Received Likes
0/10
Rating
0
Blog Posts
0
Blog Comments
Share: